تبلیغات
تجاوز پسر امام جمعه ورامین _ جوابیه - معرفی شخصیت استاد محمودی
تجاوز پسر امام جمعه ورامین _ جوابیه
تحلیل و پاسخ حضرت استاد محمودی به فیلم دروغیگین و تخریبی جنایت رئیس حوزه علمیه ورامین

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

معرفی شخصیت استاد محمودی

جناب حجه الاسلام و المسلمین سید مهدی محمودی در سال 1344در شهرستان محلات دیده به جهان گشود . ایشان فرزند شخصیت والا و پدر معنوی شهرستان حضرت آیت ا... محمودی امام جمعه محبوب ورامین هستند .شخص آقای محمودی از جانبازان دفاع مقدس ، برادر شهید و از هنرمندان صاحب نام كشوری هستند كه آثار ایشان در نمایشگاههای داخلی و خارجی به نمایش گذاشته شده ودارای تالیفات منحصر به فردی در زمینه هنر خوشنویسی می باشند .

میزان تحصیلات جدید ایشان دیپلم و تحصیلات حوزوی ایشان خارج فقه و اصول است كه در دروس خود جزء برترین ها نیز می باشند. ایشان مدت 10سال است كه مدیر و مدرس حوزه علمیه امام صادق(ع) ورامین می باشند كه الحق والانصاف با ورود ایشان به حوزه علمیه ورامین تحولات چشمگیر و اساسی نیز در حوزه به وجود آمد ایشان در زمینه تدریس علوم حوزوی از مدرسین بسیار موفق و در جایگاه مدیریت ،مدیری مدبر ، لایق ،توانمند وبسیار كوشا می باشند وخدمات ارزشمندی را تا كنون ارائه داده اند و همچنین ایشان ازجمله  ائمه جماعاتی می باشند كه جایگاه رفیعی درمنبر و محراب و تبلیغات دینی دارند و قدرت سخنوری ایشان كه زبان زد خاص و عام است حكایت از قدرت فوق العاده ایشان در سخنوری دارد .

حجة الاسلام محمودی از روحانیون بسیار موفق و مورد تائید در سازمان حج و زیارت هستند كه دارای 12 سال سابقه خدمت گذاری در كاروانهای حجاج بیت ا... الحرام را دارند. ایشان در زمینه شعر، نثر و همچنین معماری سنتی اسلامی و كتیبه نگاری اماكن مقدسه دارای آثار ارزشمندی هستند. جناب استاد محمودی مقالات تحقیقی و تالیفات هنری متعددی را به جامعه فرهنگی كشور ارائه نموده اند كه برخی از آنها تا كنون 8 بار در تیراژ بالا به چاپ رسیده و شهرت كشوری و حتی جهانی دارد و از سراسر كشور و برخی ازكشورها ی خارجی مانند كانادا و مالزی برای ایشان پیامها ونامه های تقدیر و تشكرارسال گردیده است .

درباره وبلاگ

اخوند محمودی رییس حوزه علمیه ورامین : فیلم حاضر دسته گلی است كه رئیس حوزه علمیه و پسر امام جمعه ورامین حجت الاسلام و المسلمین اخوند سید مهدی محمودی به آب داده است و هنوز هم با افتخار و بدون هیچ‌گونه شرمندگی ریاست حوزه را بر عهده دارد . این گفتگو با دختری صورت گرفته كه این اخوند با او روبه رو شده است و جزئیات تجاوز و مكان آن (یكی از اتاق‌های حوزه علمیه ورامین) در آن قید شده است
این دختر دل خوش از كمك این اخوند بی ابرو و رها میشود
در اثر این تجاوز این دختر بینوا تعادل روحی و روانی خود را تا اندازه زیادی از دست داده هر چند كثافت و خباثت اخوند در ایران بر اكثر مردم اشكار شده ولی باز دختران ساده ای چون این دختر مورد اغفال این اراذل و اوباش قرار میگیرند و سرخورده در جامعه بیمار از بركت جمهوری اسلامی رها می شوند _ تحلیل و پاسخ استاد محمودی به این تهمت ها و اكاذیب
مدیر وبلاگ : شاگردان استاد محمودی . م . ف

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">