تبلیغات
تجاوز پسر امام جمعه ورامین _ جوابیه - پیام معكوس فیلم جنایت (تجاوز) رئیس حوزه علمیه
تجاوز پسر امام جمعه ورامین _ جوابیه
تحلیل و پاسخ حضرت استاد محمودی به فیلم دروغیگین و تخریبی جنایت رئیس حوزه علمیه ورامین

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

پیام معكوس فیلم جنایت (تجاوز) رئیس حوزه علمیه

عوامل مغرض فیلم با شیطنت های خود در صدد القاء پیام تجاوز و جنایت به مخاطب خود هستند. اما قدری بیندیشید . همه با مفهوم تجاوز و جنایت آشنا هستیم . همانطور كه مفاهیم خویشتن داری و امانتداری را می شناسیم. شما از این فیلم چه برداشتی می كنید .از هتاكی و حرفهای زشت این دختر عبور كرده و به عمق موضوع بیندیشید . آقای محمودی با این دختر ازدواج موقت می كند پس دختر همسر شرعی اوست و هر گونه برخورد زناشوئی حلال است . خلوتی هم صورت می گیرد و زمینه هرگونه برخورد زناشویی كاملا مهیا است و از حرفهای دختر معلوم است كه اونیز برای همه چیز آماده است ، اما آقای محمودی هیچ گونه تماس جنسی و زناشویی برقرار نمی كند و حتی حریم لباس دختر راهم حفظ می كند . آیا این یك شاهكار و جوانمردی فوق العاده نیست . این قدرت فوق العاده در كنترل نفس در وجود یك روحانی شیعه تحقق یافته است آنها كه با دستاویز قرار دادن بعضی از صحنه های جنسی با دوربین مخفی . روحانیت شیعه را هدف نفرت خود قرار داده و به شهوترانی وسكس متهم كرده اند به این روحانی خویشتن دار و جوانمرد بنگرند.

بی گمان تسلط برنفس وخویشتن داری در خلوت با یك دختر جوان آن هم در امر حلال  یك امر فوق العاده ای است كه كمتر كسی بر آن قادر است .

به نظر می رسد كه دشمنان روحانیت با نمایش فیلم تجاوز نه تنها به اهداف شیطانی خود نرسیده اند بلكه ناخواسته چهره یك روحانی واقعی را به نمایش گذاشته اند و تبلیغات شیطانی خود علیه روحانیت را كه با نمایش دادن صحنه های سكس یك فردی با ناجوانمردی انجام داده اند تا حد زیادی خنثی نموده و خویشتن داری روحانیت را به تصویر كشیده اند.

درباره وبلاگ

اخوند محمودی رییس حوزه علمیه ورامین : فیلم حاضر دسته گلی است كه رئیس حوزه علمیه و پسر امام جمعه ورامین حجت الاسلام و المسلمین اخوند سید مهدی محمودی به آب داده است و هنوز هم با افتخار و بدون هیچ‌گونه شرمندگی ریاست حوزه را بر عهده دارد . این گفتگو با دختری صورت گرفته كه این اخوند با او روبه رو شده است و جزئیات تجاوز و مكان آن (یكی از اتاق‌های حوزه علمیه ورامین) در آن قید شده است
این دختر دل خوش از كمك این اخوند بی ابرو و رها میشود
در اثر این تجاوز این دختر بینوا تعادل روحی و روانی خود را تا اندازه زیادی از دست داده هر چند كثافت و خباثت اخوند در ایران بر اكثر مردم اشكار شده ولی باز دختران ساده ای چون این دختر مورد اغفال این اراذل و اوباش قرار میگیرند و سرخورده در جامعه بیمار از بركت جمهوری اسلامی رها می شوند _ تحلیل و پاسخ استاد محمودی به این تهمت ها و اكاذیب
مدیر وبلاگ : شاگردان استاد محمودی . م . ف

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">