تبلیغات
تجاوز پسر امام جمعه ورامین _ جوابیه - دروغ ها و تناقضات فیلم تخریبی جنایت
تجاوز پسر امام جمعه ورامین _ جوابیه
تحلیل و پاسخ حضرت استاد محمودی به فیلم دروغیگین و تخریبی جنایت رئیس حوزه علمیه ورامین

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

دروغ ها و تناقضات فیلم تخریبی جنایت

توجه شما رابه چندین تناقض و دروغ كه در این فیلم 9 دقیقه ای آمده است جلب می كنیم

1-در تیتر اول فیلم عنوان دختر طلبه آمده است ، در حالیكه این دختر طلبه نبوده ودر فیلم  اظهار می كند كه به آقای محمودی مراجعه نمودم چون مدیر حوزه بود تا شاید به حوزه وارد شوم . پس ایشان قطعا طلبه نبوده كه قصد ورود به حوزه را داشته است .

2-در مطالب ذیل فیلم آمده كه در یكی از اتاقهای حوزه علمیه چنین جنایتی صورت گرفته در حالیكه این خانم در فیلم می گوید كه به یك ساختمان مسكونی خالی در طبقه دوم رفتیم و.....

3-در عنوان اولیه فیلم كلمه جنایت آمده ،جنایت چیست؟ آیا روابط در محدوده ازدواج شرعی و یا هرگونه تماس و التذاذ بین زن وشوهر جنایت محسوب می شود .پس اگر چنین است همه مردان متاهل  روی كره زمین بدون استثناء جنایتكارند .

4-عنوان تجاوز در این فیلم مرتبا تكرار شده است . در حالیكه این دختر خودش مدعی تجاوز نشده و با صراحت عنوان كرده كه ملاعبه ای از روی لباس انجام شده آن هم در محدوده ازدواج شرعی .در منطق سازندگان این فیلم تجاوز آیا این گونه تعریف می شود؟

این مدعیان دروغین وطن پرستی با هدف تخریب چهره روحانیت . آبروی یك دختر مسلمان ایرانی را به حراج می گذارند و تحت عنوان حمایت از این دختر به اصطلاح بیچاره  اورا متهم به مسائل خلاف و شرم آور می كنند در حالیكه هیچ كجای مصاحبه او حرفی از تجاوز نیست .

در منطق این نابخردان یك ازدواج شرعی و مصلحتی و روابط حلال به جنایت و تجاوز تفسیر می شود اما به نمایش گذاشتن چهره یك دختر در یك رسانه جهانی بدون اجازه و متهم نمودن او به مورد تجاوز واقع شدن را دفاع از حقوق او می دانند .

خدا را شكر كه دشمنان اسلام را از احمقان قرار داد و برقلب هایشان مهر ضلالت زد و جحیم را جایگاهشان قرار داد.

درباره وبلاگ

اخوند محمودی رییس حوزه علمیه ورامین : فیلم حاضر دسته گلی است كه رئیس حوزه علمیه و پسر امام جمعه ورامین حجت الاسلام و المسلمین اخوند سید مهدی محمودی به آب داده است و هنوز هم با افتخار و بدون هیچ‌گونه شرمندگی ریاست حوزه را بر عهده دارد . این گفتگو با دختری صورت گرفته كه این اخوند با او روبه رو شده است و جزئیات تجاوز و مكان آن (یكی از اتاق‌های حوزه علمیه ورامین) در آن قید شده است
این دختر دل خوش از كمك این اخوند بی ابرو و رها میشود
در اثر این تجاوز این دختر بینوا تعادل روحی و روانی خود را تا اندازه زیادی از دست داده هر چند كثافت و خباثت اخوند در ایران بر اكثر مردم اشكار شده ولی باز دختران ساده ای چون این دختر مورد اغفال این اراذل و اوباش قرار میگیرند و سرخورده در جامعه بیمار از بركت جمهوری اسلامی رها می شوند _ تحلیل و پاسخ استاد محمودی به این تهمت ها و اكاذیب
مدیر وبلاگ : شاگردان استاد محمودی . م . ف

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">